Åpent elgbanestevne Sømna


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 1 - Søndag 16. August 10:00
Skive: 1 Startnr: 1
Ida Kjærstad - F - Sømna JFF
Skive: 2 Startnr: 2
Steinar Fagernes - JB - Sømna JFF
Skive: 3 Startnr: 3
Olve Asmund Haugen - B - Sømna JFF
Skive: 4 Startnr: 4
Ole Arnfinn Reinfjord - JB - Sømna JFF
Lag 2 - Søndag 16. August 10:20
Skive: 1 Startnr: 5
Glenn Cato Slåttøy - JC - Sømna JFF
Skive: 2 Startnr: 6
Tora Frilstad - F - Sømna JFF
Skive: 3 Startnr: 7
Bernt Frilstad - JC - Sømna JFF
Skive: 4 Startnr: 8
Lag 3 - Søndag 16. August 10:40
Skive: 1 Startnr: 9
Skive: 2 Startnr: 10
Skive: 3 Startnr: 11
Jan-Erik Berg - JB - Rana EJF
Skive: 4 Startnr: 12
Alf Rune Alexandersen - JB - Sømna JFF
Lag 4 - Søndag 16. August 11:00
Skive: 1 Startnr: 13
Werner Jensen - E1 - Rana EJF
Skive: 2 Startnr: 14
Raymond Berg - JC - Rana EJF
Skive: 3 Startnr: 15
Hugo Berg - A - Rana EJF
Skive: 4 Startnr: 16
Ben-Andre Nilsen - JB - Sømna JFF
Lag 5 - Søndag 16. August 11:20
Skive: 1 Startnr: 17
Jøran Alexandersen - D1 - Sømna JFF
Skive: 2 Startnr: 18
Christer Hauknes - B - Rana EJF
Skive: 3 Startnr: 19
Tove Merete Edvardsen - F - Sømna JFF
Skive: 4 Startnr: 20
Svein Gunnar Albrigtsen - E1 - Fauske og Sørfold Jff
Lag 6 - Søndag 16. August 12:00
Skive: 1 Startnr: 21
Per Magnar Rønning - E1 - Værnes JSK
Skive: 2 Startnr: 22
Edit Hegre Rønning - E1 - Værnes JSK
Skive: 3 Startnr: 23
Roar Paulsen - A - Hattfjelldal Jfl
Skive: 4 Startnr: 24
Anbjørn Paulsen - E2 - Hattfjelldal Jfl
Lag 7 - Søndag 16. August 12:20
Skive: 1 Startnr: 25
Kari Bye - F - Værnes JSK
Skive: 2 Startnr: 26
Johan Petter Bye - E2 - Værnes JSK
Skive: 3 Startnr: 27
Kurt Krogh - B - Brønnøy Jff
Skive: 4 Startnr: 28
Rigmor Anita Olufsen - JA - Fauske og Sørfold Jff
Lag 8 - Søndag 16. August 12:40
Skive: 1 Startnr: 29
Tore Kjønnås - B - Grane Jff
Skive: 2 Startnr: 30
Svein Roar Strømstad - B - Grane Jff
Skive: 3 Startnr: 31
Skive: 4 Startnr: 32
Wiggo Johs Walstad - E2 - Nidaros JSK
Lag 9 - Søndag 16. August 13:00
Skive: 1 Startnr: 33
Christer Hauknes - B - Rana EJF
Skive: 2 Startnr: 34
INGAR HØGÅS - JB - Rana EJF
Skive: 3 Startnr: 35
Beate Solli Nilsen - F - Sømna JFF
Skive: 4 Startnr: 36
Bjørn Åge Nilsen - B - Sømna JFF
Lag 10 - Søndag 16. August 13:20
Skive: 1 Startnr: 37
Marit Petersen - B - Nidaros JSK
Skive: 2 Startnr: 38
Terje Krokum - A - Nidaros JSK
Skive: 3 Startnr: 39
Skive: 4 Startnr: 40