Åpent Elgbanestevne og FM Oppland


Hvis du leter etter en bestemt person så kan du søke på siden ved å trykke CTRL+F på tastaturet
eller bruke

Lag 6 - Lørdag 15. August 09:50
Skive: 1 Startnr: 16
Sondre Digene - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 2 Startnr: 17
Nils-Harald Huset - A - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 3 Startnr: 18
Torstein Huset - JA - Hedalen & Begnadalen JSK
Lag 7 - Lørdag 15. August 10:00
Skive: 1 Startnr: 19
Leif Martin Andersson - JC - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 2 Startnr: 20
Jørn Nysveen - B - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 3 Startnr: 21
Tor Magnus Briskodden - JB - Hedalen & Begnadalen JSK
Lag 8 - Lørdag 15. August 10:10
Skive: 1 Startnr: 22
Elin Solvang - F - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 2 Startnr: 23
Caroline Brenden - F - Hedalen & Begnadalen JSK
Skive: 3 Startnr: 24
Lag 9 - Lørdag 15. August 10:20
Skive: 1 Startnr: 25
Skive: 2 Startnr: 26
Skive: 3 Startnr: 27
Lag 10 - Lørdag 15. August 10:30
Skive: 1 Startnr: 28
Skive: 2 Startnr: 29
Skive: 3 Startnr: 30
Lag 11 - Lørdag 15. August 10:40
Skive: 1 Startnr: 31
Skive: 2 Startnr: 32
Skive: 3 Startnr: 33
Lag 12 - Lørdag 15. August 10:50
Skive: 1 Startnr: 34
Skive: 2 Startnr: 35
Skive: 3 Startnr: 36
Lag 13 - Lørdag 15. August 11:00
Skive: 1 Startnr: 37
Bjørn Hagene - JB - Bagn og Reinli Jff
Skive: 2 Startnr: 38
Synnøve Sandvik - F - Bagn og Reinli Jff
Skive: 3 Startnr: 39
Kjetil Storbråten - JB - Bagn og Reinli Jff
Lag 14 - Lørdag 15. August 11:10
Skive: 1 Startnr: 40
Hans A Rustestuen - E2 - Nordre Land JSK
Skive: 2 Startnr: 41
Skive: 3 Startnr: 42
Ronny Haugen - JA - Snertingdal Jff
Lag 15 - Lørdag 15. August 11:20
Skive: 1 Startnr: 43
Idar Rustestuen - JB - Torpa JSK
Skive: 2 Startnr: 44
Silje Skattebo - JB - Øystre Slidre Jff
Skive: 3 Startnr: 45
Arnfinn Flateng - E1 - Dovre JFF
Lag 16 - Lørdag 15. August 11:30
Skive: 1 Startnr: 46
Kaj Åmodt - JC - Torpa JSK
Skive: 2 Startnr: 47
Even Grønvold Åmodt - D1 - Torpa JSK
Skive: 3 Startnr: 48
Lars Peder Tomter - B - Torpa JSK
Lag 17 - Lørdag 15. August 11:40
Skive: 1 Startnr: 49
Aslak Bakke - A - Torpa JSK
Skive: 2 Startnr: 50
Lillian Stadsvoll - E1 - Torpa JSK
Skive: 3 Startnr: 51
John Sveen - JB - Torpa JSK
Lag 18 - Lørdag 15. August 11:50
Skive: 1 Startnr: 52
Thore Larsen - A - Gausdal JFF
Skive: 2 Startnr: 53
Birgit Rønningen - B - Gausdal JFF
Skive: 3 Startnr: 54
Tormod Sveen - E1 - Torpa JSK
Lag 19 - Lørdag 15. August 12:00
Skive: 1 Startnr: 55
Åge Rustestuen - JA - Gjøvik JFF
Skive: 2 Startnr: 56
Tore Morten Blihovde - JB - Gausdal JFF
Skive: 3 Startnr: 57
Jørgen Skogli Verhaug - JB - Gausdal JFF
Lag 20 - Lørdag 15. August 12:10
Skive: 1 Startnr: 58
Wenche S. Bille - F - Øyer-Tretten Jff
Skive: 2 Startnr: 59
Oddvin Jøndal - JC - Øyer-Tretten Jff
Skive: 3 Startnr: 60
Jan Erik Husom - A - Øyer-Tretten Jff
Lag 21 - Lørdag 15. August 12:20
Skive: 1 Startnr: 61
Tove Annethe Bøe - B - Øyer-Tretten Jff
Skive: 2 Startnr: 62
Paul Flatlien - JA - Torpa JSK
Skive: 3 Startnr: 63
Gjermund Sæthre - A - Torpa JSK
Lag 22 - Lørdag 15. August 12:30
Skive: 1 Startnr: 64
Geir-Ove Hippe - E1 - Torpa JSK
Skive: 2 Startnr: 65
John Kåre Haugen - E1 - Hemsedal JF
Skive: 3 Startnr: 66
olav kirkerud - B - Snertingdal Jff
Lag 23 - Lørdag 15. August 12:40
Skive: 1 Startnr: 67
Rune Engen - JB - Øystre Slidre Jff
Skive: 2 Startnr: 68
Finn Sæther - E2 - Jevnaker JFF
Skive: 3 Startnr: 69
Ole Kristian Lillemoen - E1 - Jevnaker JFF
Lag 24 - Lørdag 15. August 12:50
Skive: 1 Startnr: 70
Terje Grinden - A - Løiten JFF
Skive: 2 Startnr: 71
Grethe Albrechtsen - JB - Løiten JFF
Skive: 3 Startnr: 72
Kjell Arvid Briskodden - JA - Torpa JSK